Facebook Medya Yönetimi


Facebook reklamları, marka bilincini yükseltmek, müşteri sadakatini sağlamak, web sitesi trafiğini arttırmak ve işletme için potansiyel müşterilere ulaşmak amacıyla kullanılabilecek bir reklam tipidir. Uygun maliyetler ile Facebook reklamları, yaygın olarak kullanılan verimli bir dijital pazarlama yöntemidir.
 
Günümüzde sosyal ağlar üzerinden yapılan reklamlarla firma ve ürünlerin daha kolay şekilde dilden dile ulaşmasını fırsat sağlanmaktadır. Yani aslında bir reklam gösterimi ile kolayca birden fazla potansiyel müşteriye ulaşabilme imkanına sahipsiniz.
 
Reklamlarda görsel seçimi çok önemlidir. İlgi çekici, firma ve ürünlerinize en uygun fotoğraf ve etkili bir metin ile desteklenmesi verimliliğe katkı sağlar. Kullanıcıların ilgisini çekmesi sadece görsel ile sağlanabilecek bir şey değildir. Doğru stratejiler ile ihtiyaç olan reklam tipi belirlenmeli, bütçe doğrultusunda en etkili hedef kitleler ile desteklenmelidir.
 
Etkili reklamlar oluşturup firmanıza yakın kişilere yani potansiyel müşterilere ulaşabilmenizi sağlıyoruz. Her bir ürün ve hizmetiniz için farklı hedef kitleler belirleyerek reklam geri dönüşlerinizi en etkin hale getirip marka bilinirliğinizi arttırmanıza yardımcı oluyoruz.
 
İstediğiniz bütçeler doğrultusunda, doğru hedefler ile reklam stratejinizi oluşturuyor, orta veya küçük ölçekli işletmenizin büyümesine olanak sağlıyoruz.
 
Yapılan tüm reklamların detaylarını, verimliliğini, kaç kişiye ulaştığını, kaç kişinin ilgisini çektiğini vs gibi raporlamalarını da doğru şekilde sizlere sunuyoruz.