Merhaba ben Kadir Koç

İstanbul’da freelance çalışan bir web tasarımcıyım.

2013 yılında Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun olduktan sonra serbest / freelance web tasarımcı olarak bireysel ya da kurumsal firmalar için, Web Tasarım, E-Ticaret, Banner Tasarımı, E-Bülten Tasarımı, E-Katalog Tasarımı, Seo, Google Adwords, İnternet Reklamcılığı, Google Optimizasyon gibi alanlarda özgün ve amaca uygun, en güncel web tasarım trendlerini göz önünde bulundurarak, mobil cihazlarda da problemsiz çalışabilen, modern ve kolay yönetilebilir çalışmalar hazırlamaktayım.

Web sektörü dışında Domain – Web Hosting, İt Çözümleri – Bakım Onarım alanında da çalıştığım kurum / kişilere yardımcı oluyor, bilişim alanındaki tüm ihtiyaçlarının tek noktadan karşılanmasını sağlıyorum.

Hazırladığım tüm web siteleri Google’ da fark edilmek için SEO arama motoru optimizasyonunda en yeni uygulamayı kullanmaktadır.

Aynı zamanda marka oluşturma ve baskı tasarımında (kartvizitler, el ilanları, broşürler, posterler vb.) da tecrübem bulunmaktadır.

Bulunabilirliğinizi, potansiyel müşterileri ve satışları artıran web siteleri tasarlıyorum. Müşterilerime mümkün olan en iyi web tasarım hizmetlerini makul bir fiyatla sunuyorum.

Tasarımlarım, imajınızı ve itibarınızı yükseltirken, kendinizi hedef kitlenize tanımlamanızı, yeni müşteriler bulmanızı, dünyaya ve rakiplerinize güçlü görünmenizi sağlıyor.

Edindiğim tecrübeler neticesinde verdiğim hizmetleri bitiş gününe kadar dikkatle hazırlayarak çalışma prensibimi elde ettim. Böylece düzenli bir şekilde iş çıkarmayı da prensiplerime ekleyerek daha kaliteli hizmetler vermeye özen gösteriyorum. Yapılan işlerde etik konuları gözeterek, özgünlük konusunda oldukça titiz davranıyorum.

İletişim sayfasından telefon numaram, Whatsap ikonundan veya e-mail aracılığı ile benimle irtibata geçebilirsiniz.

Güçlü Kod Yapısı

Tasarımın önemli olduğu kadar bu tasarımın hataya geçmesini sağlayan kodlarında önemi oldukça büyüktür bu nedenle her zaman güncel teknolojilerde en iyi kodlama sistemi kullanılır.

Özgün Tasarım

Kurumsal firmalar için en önemli unsur web sitelerinin internet ortamında firmalarının kurumsal yüzünü en iyi şekilde yansıtabilmeleridir. Bu nedenle her firmaya özel olarak tasarım hazırlanır.

Google Dostu

Web sitelerini hazırlarken google gibi arama motorlarını da unutmuyoruz, oluşturulan tüm web siteleri arama motoru kriterleri göz önünde bulundurularak hazırlanır.