Kurumsal Web Tasarım


Kurumsal web tasarımı; adı üzerinde sade bir görünüme sahip, mümkün olduğu kadar düzenli, alt linklere kolay ulaşılabilinen, kolay kullanımlı, gerekli güncellemelerin sizin tarafınızdan yapılabilineceği, günümüz çağdaş tasarımları düzeyinde, hızlı açılabilen, google tarafından rahatça ve düzenli bir şekilde indexlenebilen, herhangi bir kırık linki olmayan, tüm browserlara uyumlu, güven ve huzur verici renklerin kullanıldığı, genel internet kullanımında standart yerleşimlerin olduğu problemsiz bir sayfa yapısı diyebiliriz.

Web sitesi sahibi olmaya karar verdiğiniz anda yazılımdan önce site tasarımınızı ile başlamalısınız. Günümüzde 7’den 70’e herkesin teknolojiye merakı olduğundan insanlar şirketleri yakından takip etmeye zorlamaktadır. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar şirketiniz ilk olarak sitenizin tasarımı ile değerlendirmektedir.

İstanbul’da verdiğim freelance web tasarım hizmeti ile şirketinizi en özgün tasarımlar ve trend web sitesi uygulamaları ile modern ve uzun vadede modernliğini kaybetmeyecek web siteleri hazırlarım.

İsteklere göre uyarlanabilinecek kurumsal web tasarımları olarak orta ölçekli bir web tasarımının site haritasını oluşturabiliriz. Genel olarak oluşturulmuş site haritasında ürünler bölümü kategorili bir şekilde oluşturulabilir. Alt kategori eklenebilir veya çıkarılabilir. Ürün özellikleri bölümü oluşturulabilir, ürünün özelliklerine göre değişik özellik grupları uygulanabilir. buna paralel bir şekilde kurumsal bölümünüde alt bölümler halinde oluşturabiliriz. Kurumsalın alt bölümü olarak; hakkımızda, misyon, vizyon, kalite politikası, yönetim şeması, insan kaynakları gibi linkler olarak ayrılabilir. Örneklerde anlaşılacağı gibi her linkin altına ekstra linkler talep edilmesi durumunda yapılabilir. Bu tarz sitelerdeki statik sayfalardaki bilgi güncellemeleri Kadir Koç tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilir.

0552 842 05 14 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.